Eset NOD32

 
Novinka Zväčšiť
 

Rýchly a nenáročný, vhodný pre hráčov a všetkých, ktorí chcú pracovať bez vyrušenie. Stačí nainštalovať a o nič viac sa nestarať. Chráni počítače s operačným systémom Windows.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €21,66 bez DPH
€25,99    
Kód tovaru 87
Kategória Antivírusy
 

Obrázok je ilustračný, produkt je zasielaný e-mailom.

Systémové požiadavky

  • Procesor: Intel® alebo AMD x86-x64
  • Operačný systém: Windows Vista, 7, 8, 10

 

Verzia: 32/64 bit

Počet Zariadení: 1

Prenositeľnosť Licencie: Nie

Platnosť Licencie: 12 mesiacov

Typ Distribúcie: Digitálna

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

 

Spoľahlivá a nenápadná

Hranie hier, pozeranie prezentácií či filmov – to všetko bez akýchkoľvek prerušení alebo spomalení systému. Ochrana je vyladená tak, aby šetrila systémové prostriedky na to, čo je pre vás prvoradé.

 

LEGENDÁRNY ANTIVÍRUS NOD32

Chráni vás pred mnohými druhmi malvéru vrátane vírusov, ransomvéru, červov a spyvéru.

 

NÍZKA ZÁŤAŽ NA SYSTÉM

Užívajte si plný výkon svojho počítača. Hrajte hry, pracujte alebo jednoducho surfujte na internete bez akýchkoľvek spomalení.

 

NEPRERUŠOVANÉ HRY A VIDEÁ

Pri hraní hier alebo spúšťaní programov v režime na celú obrazovku nebudete rušený aktualizáciami systému ani automaticky otváranými oknami.

 

LEGENDÁRNA ANTIVÍRUSOVÁ TECHNOLÓGIA

Chráňte sa pred ransomvérom a ďalšími druhmi malvéru s overenou viacvrstvovou ochranou od spoločnosti ESET, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete.

 

MINIMÁLNA SPOTREBA ENERGIE

Hrajte hry, pracujte alebo jednoducho surfujte na internete bez akýchkoľvek spomalení. Batéria vo vašom prenosnom počítači vydrží pri úspornom režime dlhšie a vy tak môžete stráviť viac času online. Pri hraní hier navyše nebudete rozptyľovaný automaticky otváranými oknami.

 

JEDNODUCHÉ NAINŠTALOVANIE A NASTAVENIE

Naše bezpečnostné riešenie sa ľahko inštaluje a zároveň má jednoduchý proces obnovenia licencie a aktualizácie na novšiu verziu. Navyše je navrhnuté tak, aby ste bez problémov mohli nastaviť všetky rutinné úlohy.

 

PRENOS LICENCIE

Licenciu NOD32 Antivirus môžete preniesť aj na operačný systém Mac alebo Linux.

 
Typ distribúcie elektronická