Microsoft Office 365 Business Standard 1 rok

Kód: 117
Nová Licencia Prenosná Pre Windows Pre Mac
Značka: Microsoft
€119,99 €99,99 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Aplikácia

Zlúčte všestrannosť a známosť s Microsoft 365 Business Standard a používajte ju na viacerých zariadeniach (maximálne 15 zariadení na osobu).. Užívajte si všetky aplikácie Office, ktoré už poznáte, spolu s flexibilitou vynikajúceho softvéru pre spoluprácu a moderným riešením pre hostovaný e-mail. Pripájajte sa a pracujte so svojím tímom kdekoľvek ste, s Microsoft Teams, a využite 1 TB úložiska v cloude OneDrive na užívateľa a e-mailovú schránku s kapacitou 50 GB a vlastným doménovým názvom. 

Microsoft 365 Business Standard obsahuje hostované a desktopové verzie úžasných produktívnych aplikácií Office a umožňuje vám ľahko synchronizovať súbory, na ktorých ste pracovali offline, keď ste pripojení na internet. Viacerí členovia tímu môžu pracovať súčasne na rovnakom dokumente a vaše súbory sú vždy zálohované. Buďte vždy informovaní o najnovšom modeli aktualizácií a prestanite sa obávať údržby s modelom predplatného!

 

Microsoft Outlook
Odosielajte, prijímajte a spravujte svoju e-mailovú komunikáciu efektívnejšie s Outlookom. Outlook vám poskytuje prístup ku všetkým uloženým kontaktom a e-mailovým adresám, čo vám umožňuje udržiavať informácie o partneroch a zákazníkoch aktuálne. Okrem toho vám vylepšená aplikácia ponúka viac možností s aktualizovanými kartami kontaktov, @oznámeniami, orientovanou doručenkou, kartami cestovných balíkov a ďalšími funkciami. Aby sa minimalizovala vaša pracovná záťaž, môžete naplánovať stretnutia v rôznych časových pásmach, počúvať svoje e-maily, automaticky stiahnuť prílohy z cloudu a nastaviť pripomienky, ktoré sa zobrazia nad oknami, v ktorých pracujete.

Microsoft Word
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v aplikácii Word. S novými nástrojmi pre prekladanie, jednoduchšie čítanie a prirodzenejšie písanie môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Nová integrácia SVG, podpora pre LaTeX syntax, Microsoft Translator, Learning Tools zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie prechádzať s funkciami obrátenia stránok ako v knihe a zobrazením Vedľa vedľa.

Microsoft Excel
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zaoberajte sa silnejšou analýzou údajov s Excelom. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníctva po databázy produktov. Okrem iných nových a pôsobivých funkcií, ako sú vzorce, mapové a lievikové grafy, vylepšené vizuály, publikovanie do Power BI, nové témy, presné výbery a ďalšie, vám poskytuje nové metódy zobrazovania údajov atraktívnym spôsobom. Okrem toho vám vylepšené vizuály, zlepšenia v oblasti pera, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie prístupnosti umožnia šetriť čas pri zachovaní známeho pracovného postupu.
 
Microsoft PowerPoint
Vytvárajte sofistikovanejšie a vizuálne atraktívne pre zachytenie pozornosti vašej cieľovej skupiny s PowerPointom. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prináša vylepšené vizuálne efekty, ako sú prechody Morph, zvýrazňovač textu, možnosti priblíženia. Taktiež vám umožňuje urobiť svoje prezentácie dynamickými s 3D modelmi, odstránením pozadia, exportom do 4K, nahrávaním v ultra HD a ďalšími funkciami.

 

Microsoft Publisher
Vytvárajte profesionálne a vizuálne pôsobivé publikácie pomocou jednoduchých nástrojov s programom Publisher. Nová verzia rozširuje možnosti publikovania grafiky akéhokoľvek druhu - pre prezentácie, reklamu, letáky, bulletiny, časopisy a ďalšie. Okrem toho môžete vybrať spôsob publikovania, ktorý najlepšie vyhovuje vašej cieľovej skupine: e-mail, PDF, XPS alebo vysokokvalitné tlače.
Microsoft Access
Vytvárajte a spravujte databázy s výkonnými nástrojmi pomocou programu Access. Nová verzia podporuje vytváranie databázových aplikácií, ktoré fungujú priamo v prehliadači, čo ju robí obzvlášť ľahkou. Vylepšený program obsahuje aj nové grafy na vizualizáciu údajov, podporu pre veľké čísla (bigint), opätovnú podporu pre dBASE (.dbf) a schopnosť triediť v Property Sheet pre formuláre a správy.

 

SharePoint
Microsoft SharePoint je bezpečná webová platforma pre spoluprácu a správu obsahu. Vytvorte centralizovaný a heslom chránený mini web pre rôzne projekty online a ľahko ho spravujte. Prispôsobte rozloženie stránky, pridávajte stránky a zdieľajte súbory spôsobom, ktorý najlepšie vyhovuje vám a vašej organizácii. Umožňuje firmám automatizovať pracovné postupy cez projekty a riadiť prístup k svojim súborom bezpečným spôsobom. SharePoint môžete tiež použiť na vytvorenie extranetu a pridať vzdialených klientov a obchodných partnerov do vašich projektov.

 

OneDrive
OneDrive je cloudová úložná služba od spoločnosti Microsoft. Umožňuje vám a vašim spolupracovníkom ukladať a pristupovať k svojim súborom kdekoľvek ste, na viacerých zariadeniach, bez obáv o bezpečnosť. Jednoducho a efektívne zdieľajte a spolupracujte na dokumentoch a synchronizujte offline a online verzie rovnakého súboru bez problémov. OneDrive je ideálnym riešením pre organizácie a tímy, ktoré sa silno spoliehajú na spoluprácu a nemajú centrálnu kanceláriu.

 

Teams
Vytvárajte a spravujte tímy a kanály, zdieľajte súbory, plánujte stretnutia a posilňujte spoluprácu pomocou Microsoft Teams. Buďte v obraze s pokrokom v projektoch a skupinovými chatmi v aktivitách a jednoducho prechádzajte z chatov na hovory, keď je to potrebné. Teams je výkonný nástroj na spoluprácu s množstvom funkcií navrhnutých na zjednodušenie práce a komunikácie a zvýšenie produktivity. Komunikácia na diaľku pre podnikanie nikdy nebola lepšia než s Teams!

 

Funkcie

  • Až 1 TB cloudového úložiska na používateľa. Ukladajte a zdieľajte súbory a jednoducho spolupracujte na dokumentoch v reálnom čase s veľkorysým 1 TB úložiskom OneDrive na používateľa!
  • Hostujte si vlastný e-mail. Pokryte všetky svoje podnikateľské potreby a hostujte e-mail s poštovou schránkou o veľkosti 50 GB a vlastnou e-mailovou doménou.
  • Vytvorte online centrá pre jednotlivé projekty. Jednoducho vytvorte mini-webové stránky pre svoje projekty, spravujte svoj tím a sledujte pokrok úloh s výkonným SharePointom.
  • Licencujte aplikácie Office na až 5 zariadeniach na používateľa. Použite jednu licenciu na plne nainštalované aplikácie Office na piatich mobilných zariadeniach, piatich tabletách a piatich PC alebo Mac zariadeniach na používateľa.
  • Nepretržitá podpora. Vždy máte niekoho k dispozícii, kto vám pomôže s problémami vďaka 24/7 telefonickej a webovej podpore poskytovanej spoločnosťou Microsoft.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelársky softvér
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: 12 mesiacov
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Pozrite systémové požiadavky
Počet zariadení: 1 až 15
Pôvod licencie: Nová
Obsahuje: Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, Microsoft Teams, Exchange, Publisher (PC only) and Access (PC only).