Microsoft 365 Business Standard 1 rok

 
  • 1 z 2
 

Elektronická licencia Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard Vám pomôže zvládať všetku prácu a zároveň chrániť vašu firmu, ako aj zvyšovať jej efektivitu. Spolupracujte v reálnom čase s pomocou profesionálneho e-mailu, online úložiska a nástrojov pre tímovú prácu, ktoré sú vždy aktuálne a pomáhajú chrániť vaše dáta.

Dostupnosť Skladom
Cena €116,58 bez DPH
€139,90    
Kód tovaru 117
Kategória Microsoft Office
 

Obrázok je ilustračný, licencia je zasielaná e-mailom.

Systémové požiadavky

  • Procesor: dvojjadrový 1,6 GHz
  • Pamäť: 4 GB RAM
  • Voľné miesto na pevnom disku: 4 GB (PC) / 10GB (MAC)
  • Grafika: 1280 × 768 alebo vyššie rozlíšenie (PC) / 800 (MAC)
  • Operačný systém: Windows 10; Windows 11; MacOS

 

Verzia: 32/64 bit

Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)

Počet Zariadení: 5 PC/MAC až pre 6 užívateľov

Prenositeľnosť Licencie: Áno, medzi PC (viazaná na váš Microsoft účet)

Platnosť Licencie: 12 mesiacov

Typ Distribúcie: elektronická

Komerčné/firemné využitie: Ano

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

Ako prebieha aktivácia ?

Inštalačné súbory si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok spoločnosti Microsoft - https://setup.office.com/

Stačí sa prihlásiť s Microsoft účtom (alebo si ho zdarma vytvoriť), zadať zakúpený licenčný kľúč a systém vám vygeneruje odkaz na stiahnutie.

 

Microsoft 365 Business Standard

Kancelársky balík Office Business Standard v CZ verzii. Hneď 7 programov, ktoré potrebuje každá správna firma na vedenie svojej agendy a každodennú činnosť.

 

Čo je súčasťou balíka Microsoft 365 Business Standard ?

Kľúčové vlastnosti licencie Microsoft 365 Business Standard:

Mesačné aktualizácie - Môžete získať najnovšie funkcie a možnosti vďaka plne nainštalovaným a vždy aktuálnym verziám Outlooku, Wordu, Excelu, PowerPointu pre Windows alebo Mac, OneNotu (funkcie sa môžu líšiť), Accessu a Publisheru (posledné dve aplikácie len pre počítače PC).
Prepojenie a spolupráca - Vďaka Microsoft Teams máte okamžitý prístup ku všetkému, čo tímy potrebujú, vrátane chatu, obsahu, nástrojov a kontaktov.
Zabezpečené cloudové úložisko o veľkosti 1 TB na užívateľa - Prostredníctvom 1TB cloudového úložiska na OneDrive môžete odkiaľkoľvek upravovať alebo zdieľať dokumenty, fotky a ďalší obsah cez všetky svoje zariadenia.
Vývoj webových a mobilných aplikácií - S PowerApps môžete rýchlo vyvíjať firemné webové a mobilné aplikácie na mieru. Môžete si vybrať zo šablón alebo začať s tvorbou od začiatku. Nie je nutné písať kód.
Intranet a tímové weby - Informujte a zapojte celú organizáciu a zaistite ľuďom prístup k obsahu, odborným znalostiam a procesom pomocou tímových webov v SharePointe. Prezentujte svoje nápady prostredníctvom vizuálne atraktívnych webových stránok.
Automatizácia pracovných postupov - Služba Power Automate vám umožní vytvárať automatické pracovné postupy medzi aplikáciami a službami – môžete tak dostávať oznámenia, synchronizovať súbory, zhromažďovať dáta a používať ďalšie funkcie. Nie je nutné písať kód.
E-mail a kalendáre - S Outlookom získate firemný e-mail s 50GB poštovou schránkou pre každého užívateľa a možnosťou posielať prílohy až do veľkosti 150 MB.
Možnosť práce na rôznych zariadeniach - Zaistíte si plne nainštalované aplikácie Office na niekoľkých počítačoch PC alebo Mac, tabletoch a mobilných zariadeniach (so systémami Windows, iOS aj Android).
Profesionálne digitálne nástroje na rozprávanie príbehov - So Swayom môžete ľahko vytvárať pôsobivé interaktívne dokumenty, prezentácie, bulletiny, školenia a ďalší obsah.
Zasielanie rýchlych správ a online schôdzky - Vďaka Microsoft Teams môžete komunikovať pomocou správ, hlasových hovorov alebo videohovorov. Organizujte schôdzky na webe a využívajte na to funkcie pre zdieľanie obrazovky v jednom kroku a HD videokonferencie.
Inteligentné hľadanie a zisťovanie - Vďaka inteligentnému hľadaniu vo všetkých zdrojoch dát, vrátane SharePointu, Delvu a aplikácií Office, môžete ľahko nájsť obsah a odborné znalosti.

Čo nákupom licencie získate:

Desktopové verzie aplikácií Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (plus Access a Publisher len pre PC)
Hosťovanie e-mailu s 50GB poštovou schránkou a vlastnou e-mailovou doménou
Vytvorenie centra pre tímovú prácu v Microsoft Teams
Ukladanie a zdieľanie súborov s 1 TB cloudového úložiska na OneDrive pre každého užívateľa
Jedna licencia zahŕňa plne nainštalované aplikácie Office na piatich mobilných zariadeniach, piatich tabletoch a piatich počítačoch PC alebo Mac na používateľa
Kedykoľvek získate pomoc vďaka nepretržitej telefonickej a webovej podpore od Microsoftu