Microsoft Office 365 Personal 1 rok

Kód: 126
Nová Licencia Prenosná Pre Windows Pre Mac
Značka: Microsoft
€54,99 €45,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Aplikácia

Získajte všetko, čo potrebujete urobiť, s Microsoft 365 Personal (PC/MAC/Tablet)! Užívajte si všetky prémiové aplikácie Office, ktoré poznáte a milujete, a slobodu 1TB úložiska v cloude, používajte ju na viacerých zariadeniach (maximálne 5 zariadení na osobu). Táto verzia prináša aktualizovanú bezpečnosť pre e-maily* a súbory** vďaka pokročilým nástrojom na šifrovanie e-mailov a detekciu ransomvéru. Tieto funkcie, ktoré boli predtým dostupné iba pre obchodnú verziu softvéru, vás nielen chránia pred kybernetickými útokmi, ale môžu vám pomôcť obnoviť súbory vymazané náhodou, stratu údajov v prípade problémov s hardvérom a podobne.

Microsoft 365 Personal je licencia s predplatným, ktorá vám umožňuje využívať najnovšie verzie známych aplikácií, ktoré každý potrebuje, ako sú Word, PowerPoint a Excel, a zároveň disponovať veľkým množstvom úložného miesta v cloude, ktoré pokryje všetky vaše požiadavky. Model predplatného zabezpečuje, že budete mať vždy najnovšie funkcie, opravy a bezpečnostné aktualizácie a výhodu neustálej technickej podpory bez dodatočných nákladov.

* Bezpečnostné funkcie sa vzťahujú na zákazníkov, ktorí majú e-mailovú adresu @outlook.com, @hotmail.com, @live.com alebo @msn.com.

** Dostupnosť aplikácií sa líši podľa zariadenia/jazyka. Funkcie sa líšia podľa platformy.

 

Microsoft Outlook
Odosielajte, prijímajte a spravujte svoju e-mailovú komunikáciu efektívnejšie s Outlookom. Outlook vám poskytuje prístup ku všetkým uloženým kontaktom a e-mailovým adresám, čo vám umožňuje udržiavať informácie o partneroch a zákazníkoch aktuálne. Okrem toho vám vylepšená aplikácia ponúka viac možností s aktualizovanými kartami kontaktov, @oznámeniami, orientovanou doručenkou, kartami cestovných balíkov a ďalšími funkciami. Aby sa minimalizovala vaša pracovná záťaž, môžete naplánovať stretnutia v rôznych časových pásmach, počúvať svoje e-maily, automaticky stiahnuť prílohy z cloudu a nastaviť pripomienky, ktoré sa zobrazia nad oknami, v ktorých pracujete.

Microsoft Word
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v aplikácii Word. S novými nástrojmi pre prekladanie, jednoduchšie čítanie a prirodzenejšie písanie môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Nová integrácia SVG, podpora pre LaTeX syntax, Microsoft Translator, Learning Tools zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie prechádzať s funkciami obrátenia stránok ako v knihe a zobrazením Vedľa vedľa.

Microsoft Excel
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zaoberajte sa silnejšou analýzou údajov s Excelom. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníctva po databázy produktov. Okrem iných nových a pôsobivých funkcií, ako sú vzorce, mapové a lievikové grafy, vylepšené vizuály, publikovanie do Power BI, nové témy, presné výbery a ďalšie, vám poskytuje nové metódy zobrazovania údajov atraktívnym spôsobom. Okrem toho vám vylepšené vizuály, zlepšenia v oblasti pera, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie prístupnosti umožnia šetriť čas pri zachovaní známeho pracovného postupu.
 
Microsoft PowerPoint
Vytvárajte sofistikovanejšie a vizuálne atraktívne pre zachytenie pozornosti vašej cieľovej skupiny s PowerPointom. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prináša vylepšené vizuálne efekty, ako sú prechody Morph, zvýrazňovač textu, možnosti priblíženia. Taktiež vám umožňuje urobiť svoje prezentácie dynamickými s 3D modelmi, odstránením pozadia, exportom do 4K, nahrávaním v ultra HD a ďalšími funkciami.

Microsoft OneNote
Váš osobný digitálny blok na poznámky, OneNote, vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa s vašimi inými zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek.
 

Funkcie

  • Prístup k prémiovému kreatívnemu obsahu.
  • Získajte prístup k rozšírenej zbierke licenčne slobodného kreatívneho obsahu, vrátane šablón, stockových fotografií, ikon a písiem.
  • Nástroje kreativity poháňané umelej inteligenciou.
  • Doplňte svoje dielo návrhmi a návrhmi na písanie.
  • Záloha priečinka OneDrive PC.
  • Automaticky zálohujte súbory na svojom počítači so systémom Windows a uistite sa, že vaše údaje sú bezpečné a ľahko prenositeľné na iné zariadenie.
  • Detekcia a obnova ransomvéru v OneDrive.
  • Získajte bezpečnostné aktualizácie, ktoré udržiavajú vaše súbory a fotografie v bezpečí pred kybernetickými útokmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelársky softvér
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: 12 mesiacov
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Nie
Operačný systém: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 3 najnovšie verzie macOS, iOS a Android
Počet zariadení: 1 až 5
Pôvod licencie: Nová
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Skype for Business.