Microsoft Office Home and Business 2016 MAC

Kód: 124
Prenosná Pre Mac Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€18,99 €15,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Tento produkt je kompatibilný len so zariadeniami MacOS. Verziu pre Windows nájdete tu https://www.softy.sk/tovar/office-2016-pro-plus/.

Popis a Aplikácia

Navrhnutý tak, aby ste mohli pracovať rýchlejšie, Office Professional 2016 prichádza s úžasnými novými funkciami, ktoré vám umožnia komunikovať, vytvárať, spolupracovať a zdieľať svoju prácu jednoduchšie. S novým moderným vzhľadom, integrovanými nástrojmi pre spoluprácu a silou programu Outlook pre e-maily, kalendáre a kontakty ponúka Office Professional výkonný súbor nástrojov pre individuálnu aj tímovú produktivitu a pripája používateľov k kľúčovým obchodným procesom. Taktiež vám umožňuje ukladať a pristupovať k svojim dokumentom v cloude na OneDrive.

 

Microsoft Outlook 2016
Zostaňte spojení a produktívni s prehľadom svojej e-mailovej schránky, kalendára a kontaktov. Plánujte stretnutia, zdieľajte informácie a efektívne spolupracujte s jednoduchým rozhraním a funkciami programu Microsoft Outlook 2016. Outlook je k dispozícii na akomkoľvek zariadení, čo vám umožňuje byť neustále pripojení, či už ste na telefóne, tablete alebo zariadení od spoločnosti Apple.
Microsoft Word 2016
Vytváranie profesionálnych dokumentov nikdy nebolo jednoduchšie. Úžasné nástroje na overovanie pravopisu od spoločnosti Microsoft Word vám umožňujú ľahko upravovať, štruktúrovať a recenzovať vašu prácu. Word 2016 prichádza s kompatibilitou s formátom PDF a inovatívnymi metódami zdieľania, vďaka ktorým môžete pracovať a zdieľať tak efektívne, ako je to len možné.
Microsoft Excel 2016
Organizujte a vytvárajte komplexné tabuľky alebo pracovné knihy s programom Excel. Rozsiahle možnosti a funkcie od spoločnosti Microsoft Excel vám umožňujú ilustrovať vzory vo vašich dátach pomocou podrobných grafikonov a grafov a vykonávať hĺbkové analýzy pomocou širokej škály dostupných vzorcov. Tým vám umožňuje robiť informované rozhodnutia a presné predpovede. 
 
Microsoft PowerPoint 2016
Vytvárajte výrazné prezentácie a pútajte pozornosť svojho publika s PowerPointom. Vyzrite sa ako profesionál pomocou šablón a motívov PowerPointu na navrhnutie prezentácie, ktorá vám najviac vyhovuje. PowerPoint tiež disponuje rôznymi animáciami, prechodmi a ďalšími funkciami, vďaka ktorým môžete prezentovať všetko presne tak, ako si predstavujete. 

Microsoft OneNote 2016
Váš osobný digitálny poznámkový blok, OneNote vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvukové alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa s vašimi ďalšími zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek. 
 

Funkcie

  • Microsoft Office 2016 pre Mac je nástupcom Microsoft Office 2011. Microsoft Office 2016 pre Mac je kompatibilný s OS X 10.10 Yosemite alebo akoukoľvek neskoršou verziou Mac OS X. Office 2016 pre Mac, podobne ako jeho predchodcovia, existuje v rôznych balíkoch, z každého navrhnutého tak, aby vyhovel rôznym potrebám. Či už potrebujete Office na osobné alebo profesionálne použitie, Microsoft má pre vás ten správny balík.
  • Office 2016 vás nasleduje. OneDrive vám umožňuje uložiť všetku svoju prácu a pokračovať tam, kde ste prestali, odkiaľkoľvek budete chcieť.
  • Prístup na akomkoľvek zariadení. Optimalizovaný pre dotykové zariadenia, umožňuje vám pristupovať a pracovať so svojimi dokumentmi na akomkoľvek zariadení.
  • Podporuje spoluprácu. Zdieľanie vášho diela bolo zjednodušené na jednoduchý kliknutím tlačidla a spolupráca v aplikáciách Word, PowerPoint a OneNote je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým vďaka vylepšeným funkciám a vlastnostiam.
  • Vylepšená integrácia.Office 2016 prichádza s novými a vylepšenými integrovanými funkciami od Bing, Cortany a Tell Me. Umožňuje vám prehliadať internet, pripravovať sa na stretnutia a zistiť, ako vykonať to, čo chcete v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint.
Office 2016
Home & Student
Office 2016
Home and Business
Office 2016
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Mac OS X verzia 10.10 a novšie
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint and OneNote.