Microsoft Office Home and Business 2021 MAC

Kód: 94
Prenosná Pre Mac Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€74,99 €62,49 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Tento produkt je kompatibilný len so zariadeniami MacOS. Verziu pre Windows nájdete tu https://www.softy.sk/tovar/office-2021-professional-2/

Popis a Aplikácia

Office 2021 Home and Business pre Mac vám poskytuje najnovšie verzie kľúčových kancelárskych aplikácií na mieste a tiež e-mail, takže môžete všetko docieliť. Využite výkonné aktualizácie programov Word, PowerPoint, Excel a Outlook s bonusom aktualizovaného vizuálneho zážitku.

Office 2021 Home and Business pre Mac je tu na uspokojenie potrieb domácich používateľov a malých podnikov. Táto jednorazová kúpa vám pomôže pracovať rýchlejšie a komunikovať efektívnejšie vďaka mnohým vylepšeniam, najmä v oblasti spolupráce. Od práce s komplikovanými textovými dokumentmi a údajmi náročnými tabuľkami po vytváranie impozantnej prezentácie a hostovanie svojej e-mailovej komunikácie - Office 2021 vám umožňuje všetko toto dosiahnuť.

 

Microsoft Outlook 2021
Outlook 2021 vám poskytuje viac nástrojov ako Vyhľadávanie na vrchu a Prekladač na lepšie spravovanie vášho doručeného poštového priečinka. Silný Prekladač vám umožňuje prekladať správy do viac ako 70 jazykov na cestách bez toho, aby ste opustili Outlook. Microsoft neustále pridáva viac bohatých médií do kolekcie kreatívneho obsahu prémiovej kancelárie, takže si dávajte pozor na nové mediálne zásoby, aby ste sa lepšie vyjadrili. Udržujte svoj doručený poštový priečinok usporiadaný a využite všetky vylepšenia výkonu!

Microsoft Word 2021
Office 2021 vám umožňuje spolupracovať na dokumentoch v reálnom čase a upozorňuje vás, keď sú súbory aktualizované. Budete tiež schopní vidieť, kto pracuje na dokumente, ktorý ste otvorili, a kde v ňom práve sú. Prístupnosť textu sa zlepšuje s funkciou Line Focus: umožňuje vám prechádzať dokumentmi riadok po riadku bez rušení. Ďalšie vylepšenia zahŕňajú vylepšenia pre čitateľa v režime ponoreného čitateľa a vyhľadávacie pole Tell Me.

Microsoft Excel 2021
Klasický program na spracovanie tabuliek vás vybavuje silnými nástrojmi pre vizualizáciu a analýzu údajov. Použite novú funkciu XLOOKUP v Exceli 2021 na vyhľadávanie v tabuľkách a rozsahoch riadok po riadku a zrýchlite výpočty pomocou 6 nových vzorcov. Teraz môžete vytvárať prispôsobené zobrazenia bez toho, aby to ovplyvňovalo to, ako iní vidia dokument, a mať všetky potrebné nástroje usporiadané v rámci pásu prístupnosti.
 
Microsoft PowerPoint 2021
S množstvom nových funkcií a vylepšení starých je PowerPoint 2021 lepší ako kedykoľvek predtým. Umožňuje vám vytvárať pútavý obsah s pomocou spolupráce, opätovného prehrávania Ink, lepšej podpory pre SVG a viac bohatých médií z kolekcie kreatívneho obsahu prémiovej kancelárie. Užívajte si viac ovládacích prvkov pre svoje animácie a pridajte rukou kreslený vzhľad s obrysovým štýlom Sketched Style. Práca na prezentácii s ostatnými nebola nikdy jednoduchšia vďaka lepšiemu ovládaniu komentovania a množstvu nových funkcií, ktoré vám pomáhajú doručovať lepšie prezentácie rýchlejšie.

Microsoft OneNote 2021
Váš digitálny blok na poznámky, OneNote, vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa s vašimi inými zariadeniami. OneNote 2021 vám umožňuje prehliadať svoje poznámky pomocou Feedu a zavádza funkciu spätnej väzby pre jednoduchšiu spoluprácu. Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti prispôsobenia rozhrania.
 

Funkcie

 • Spolupracujte na dokumentoch Spolupracujte s členmi tímu na dokumentoch v reálnom čase a dostávajte upozornenia, keď sa urobí nejaká zmena. Pracujte rýchlejšie a zjednodušte svoju komunikáciu s Office 2021.
 • Prekladajte e-maily Využite novú prekladaciu v Outlooku a prekladajte správy z viac ako 70 jazykov bez toho, aby ste opustili Outlook!
 • Nájdite čokoľvek s XLOOKUP Nové funkcie XLOOKUP v Exceli vám umožnia jednoducho a rýchlo prehľadávať svoje tabuľky a rozsahy riadok po riadku.
 • Vylepšený výkon Robte viac rýchlejšie vďaka vylepšenému výkonu, stabiliti a rýchlosti v programoch Word, Excel, PowerPoint a Outlook.
 • Office 2021 teraz podporuje farby Hex Sú preč dni, keď ste museli prevádzať hodnoty farieb Hex do RGB, a teraz môžete nájsť dokonalý odtieň, keď ho potrebujete

 

  Office 2021
  Home & Student
  Office 2021
  Home & Business
  Office 2021
  Professional Plus
  Word
  Excel
  Powerpoint
  Onenote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Teams

   

  Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

  Dodatočné parametre

  Kategória: Microsoft Office
  Typ distribúcie: elektronická
  Typ licencie: Retail
  Platnosť licencie: Doživotná
  Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
  Záruka: 24 mesiacov
  Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
  Faktúra: Áno
  Komerčné/firemné využitie: Áno
  Operačný systém: 3 najnovšie verzie macOS
  Počet zariadení: 1
  Pôvod licencie: druhotná
  Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive