Microsoft Project Professional 2019

Kód: 174
Pre Windows Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€18,99 €15,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis

Efektívne spravujte dôležité projekty a udržujte svoje zdroje a kolegov na správnej ceste s programom Project Professional 2019. Microsoft Project 2019 obsahuje rôzne predpripravené šablóny projektov a podrobný sprievodca začiatkom, čo zabezpečuje, že aj začiatočníci dokážu plne využiť všetky dostupné funkcie.

Môžete ľahko spolupracovať s ostatnými v reálnom čase pomocou nástrojov na spoluprácu, synchronizácie úloh SharePoint, odosielania dochádzkových lístkov a ďalších funkcií. Využite nástroje plánovania na znižovanie neefektívnosti a minimalizovanie času školenia. Vytváranie viacerých časových osí uľahčuje vizualizáciu komplexných harmonogramov, zatiaľ čo nástroje na správu zdrojov uľahčujú žiadosť o zdroje a ich organizáciu. 

Funkcie

  • Jednoduché sledovanie priebehu úloh. Minimalizujte čas potrebný na komunikáciu vašich projektových plánov a aktuálnych prác pomocou časových pruhov, ktoré zahŕňajú názvy úloh a termíny.
  • Zjednodušené prepojenie úloh. Ľahko pristupujte k zoznamu všetkých úloh vo vašom projekte tým, že vyberiete bunku v stĺpci Predispozície a vyberiete šíp nadol. Hierarchia úloh presne zodpovedá vášmu projektu, a už nemusíte pamätať ID úlohy, ktorú chcete prepojiť.
  • Políčko Názov súhrnnej úlohy. Zvýšte prehľadnosť štruktúry vášho projektu pridaním políčka Názov súhrnnej úlohy ako stĺpca do zobrazenia úloh. Pridanie tohto políčka vám umožní vedieť, ktorá úloha je zameraná pod daným názvom v pláne projektu.
  • Označenia časových pruhov a priebeh úloh. S programom Project 2019 Professional môžete označovať svoje časové pruhy a priebeh úloh sa zobrazí priamo na úlohe. Táto možnosť vám uľahčuje komunikáciu o priebehu projektu a umožňuje vám rýchlo ilustrovať váš plán a pokrok pri zdieľaní stavu.
  • Vylepšenia v dostupnosti. Vylepšená dostupnosť aplikácie Project umožňuje používateľom využívať čítačku obrazovky Windows Narrator a iné asistenčné technológie na čítanie viacero prvkov v Projecte.

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Project
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Neprenosná
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Windows 10, Windows 11
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná