Microsoft Project Professional 2021

Kód: 176
Pre Windows Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€24,99 €20,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis

Spravujte svoje projekty efektívne a optimalizujte svoj pracovný postup s programom Project Professional 2021. Bez námahy sledujte pokrok a získavajte informácie vďaka zabudovaným časovým osiam a správam. Tento nástroj pre projektový manažment je najvhodnejší pre veľké organizácie s rozsiahlymi projektovými tímami.

Project 2021 využíva zoznamy úloh, kanbanové tabule, projektové plány a Ganttové diagramy ako svoje hlavné funkcie na pomáhanie s prioritizáciou a plánovaním úloh. Vytvárajte a zdieľajte vlastné kalendáre pre jednu alebo viac úloh a urobte ich viditeľnými pre všetkých členov projektu, aby boli všetci informovaní. Vlastné zabudované grafy uľahčujú sledovanie pracovných, materiálnych a nákladových zdrojov, takže môžete mať prehľadné prehľady.

Funkcie

  • Vstavané správy. Znížte čas potrebný na rozhodovanie pomocou vstavaných správ, ako sú Burndown a Pohľad na zdroje. Vždy presne viete, ako sa vaše projekty vyvíjajú, a môžete robiť úpravy, keď je to potrebné, aby ste dosiahli lepšie výsledky.
  • Automatizované nástroje na plánovanie. Optimalizujte plánovanie práce a dosiahnite maximálny potenciál produktivity. Znížte neefektívnosti a čas potrebný na školenie.
  • Priradzovanie úloh nečlenom tímu. Priradte úlohu ktokoľvek vo vašej organizácii a zapojte ich do projektu rýchlo a jednoducho. Budú schopní vidieť kontext projektu, OneNote, súbory a ďalšie.
  • Bezproblémovo integrovaný so všetkými ostatnými nástrojmi Microsoftu. Jedným z najväčších benefitov Microsoft Projectu je jeho pripojenie k ekosystému Microsoftu. Nebudete mať žiadne problémy s integráciou vášho balíka Office s nástrojom na projektový manažment a dostanete maximum z toho, čo už máte.

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Project
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Neprenosná
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Windows 10, Windows 11
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná