Office 2016 Home & Student

Kód: 49
Pre Windows Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€16,99 €14,16 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Aplikácia

Navrhnutý tak, aby vám umožnil pracovať rýchlejšie, balík Office Home and Student 2016 prichádza s úžasnými novými funkciami, ktoré vám umožnia komunikovať, vytvárať, spolupracovať a zdieľať svoju prácu jednoduchšie. Obsahuje nový moderný vzhľad, zabudované nástroje pre spoluprácu a umožňuje vám ukladať a pristupovať k dokumentom v cloude na OneDrive.

Microsoft Office 2016 je nástupcom Microsoft Office 2013. Microsoft Office 2016 je k dispozícii vo verziách 32 a 64 bitov a je kompatibilný s operačným systémom Windows 7 alebo akoukoľvek novšou verziou operačného systému Windows. Office 2016, rovnako ako jeho predchodcovia, existuje v rôznych balíkoch, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám. Či už potrebujete Office na osobné alebo profesionálne použitie, Microsoft má pre vás ten správny balík.

 

Microsoft Outlook 2016
Zostaňte spojení a produktívni s prehľadom svojej e-mailovej schránky, kalendára a kontaktov. Plánujte stretnutia, zdieľajte informácie a efektívne spolupracujte s jednoduchým rozhraním a funkciami programu Microsoft Outlook 2016. Outlook je k dispozícii na akomkoľvek zariadení, čo vám umožňuje byť neustále pripojení, či už ste na telefóne, tablete alebo zariadení od spoločnosti Apple.
Microsoft Word 2016
Vytváranie profesionálnych dokumentov nikdy nebolo jednoduchšie. Úžasné nástroje na overovanie pravopisu od spoločnosti Microsoft Word vám umožňujú ľahko upravovať, štruktúrovať a recenzovať vašu prácu. Word 2016 prichádza s kompatibilitou s formátom PDF a inovatívnymi metódami zdieľania, vďaka ktorým môžete pracovať a zdieľať tak efektívne, ako je to len možné.
Microsoft Excel 2016
Organizujte a vytvárajte komplexné tabuľky alebo pracovné knihy s programom Excel. Rozsiahle možnosti a funkcie od spoločnosti Microsoft Excel vám umožňujú ilustrovať vzory vo vašich dátach pomocou podrobných grafikonov a grafov a vykonávať hĺbkové analýzy pomocou širokej škály dostupných vzorcov. Tým vám umožňuje robiť informované rozhodnutia a presné predpovede. 
 
Microsoft PowerPoint 2016
Vytvárajte výrazné prezentácie a pútajte pozornosť svojho publika s PowerPointom. Vyzrite sa ako profesionál pomocou šablón a motívov PowerPointu na navrhnutie prezentácie, ktorá vám najviac vyhovuje. PowerPoint tiež disponuje rôznymi animáciami, prechodmi a ďalšími funkciami, vďaka ktorým môžete prezentovať všetko presne tak, ako si predstavujete. 

Microsoft OneNote 2016
Váš osobný digitálny poznámkový blok, OneNote vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvukové alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa s vašimi ďalšími zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek. 
 
 Funkcie
  • Office 2016 vás nasleduje. OneDrive vám umožňuje uložiť všetku svoju prácu a pokračovať tam, kde ste skončili, odkiaľkoľvek chcete.
  • Prístup z ľubovoľného zariadenia. Optimalizované pre dotykové zariadenia, umožňujúce vám prístup a prácu so svojimi dokumentmi na akomkoľvek zariadení.
  • Podporuje tímovú prácu. Zdieľanie svojej práce bolo zjednodušené na jediný kliknutím tlačidla, a spolupráca v Word, PowerPoint a OneNote je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým s vylepšenými funkciami.
  • Vylepšená integrácia. Office 2016 prináša nové a vylepšené integrované funkcie od Bing, Cortany a Tell Me. Umožňuje vám prehliadať web, pripraviť sa na stretnutia a zistiť, ako vykonať to, čo chcete v programoch Word, Excel a PowerPoint.
Office 2016
Home & Student
Office 2016
Home & Business
Office 2016
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Neprenosná
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Windows 7 až 10
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Word, Excel, PowerPoint a OneNote