Office 2019 Home and Business (Pro Plus)

Kód: 55
Prenosná Pre Windows Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€17,99 €14,99 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Tento produkt je momentálne nedostupný, namiesto toho Vám po objednaní zašleme vyššiu verziu tzv. Office 2019 Professional Plus.

Popis a Aplikácia

Dokončite všetko s Office 2019 Home and Business. Posuňte svoju produktivitu na ďalšiu úroveň s najnovšou verziou klasických aplikácií Office a e-mailu. Office 2019 prichádza s novými nástrojmi na kreslenie, typmi údajov, funkciami, nástrojmi na preklad a úpravou, pohyblivými grafikami a ďalšími inovatívnymi spôsobmi práce efektívne!

Microsoft Office 2019 je nástupcom Microsoft Office 2016. Microsoft Office 2019 je k dispozícii vo verziách 32-bitových a 64-bitových a je kompatibilný len s najnovšou verziou systému Windows - Windows 10/Windows 10S. Office 2019, podobne ako jeho predchodcovia, je dostupný v rôznych balíčkoch, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám. Či už potrebujete Office na osobné alebo profesionálne účely, Microsoft má ten správny balíček pre vás.

 

Microsoft Outlook 2019
Odošlite, prijímajte a spravujte svoju e-mailovú komunikáciu efektívnejšie s Outlookom 2019. Outlook vám umožňuje prístup k všetkým uloženým kontaktom a e-mailovým adresám, čo vám poskytuje možnosť udržiavať informácie o partneroch a zákazníkoch aktuálne. Okrem toho vám vylepšená aplikácia ponúka viac možností s aktualizovanými kontaktnými kartami, @zmienkami, orientovanou doručenou poštu, kartami balíčkov a ďalšími funkciami. Na minimalizáciu vašej pracovnej záťaže môžete naplánovať schôdzky v rôznych časových pásmach, počúvať e-maily, automaticky sťahovať prílohy z cloudu a nastavovať pripomienky tak, aby sa objavovali na obrazovkách, na ktorých pracujete.

Microsoft Word 2019
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v Word 2019. S novými nástrojmi na prekladanie, jednoduchším čítaním a prirodzenejším písaním môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Nová integrácia SVG, podpora syntaxe LaTeX, Microsoft Translator a Learning Tools zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie navigovať vďaka knižnému prehliadaniu a pohľadu zo strany na stranu.

Microsoft Excel 2019
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zapájajte sa do výkonnejšej analýzy dát s Excelom 2019. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníckych a produktových databáz. Okrem iného vám nové impozantné funkcie a nástroje, ako sú vzorce, 2D mapy a kuželové grafy, vylepšené vizuály, publikovanie do Power BI, nové témy, presné výberové možnosti a ďalšie, poskytujú nové metódy na atraktívne zobrazovanie dát. Okrem toho vám vylepšené vizuály, inkrementálne vylepšenia, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie dostupnosti umožnia šetriť čas a zároveň si užívať známy pracovný postup.
 
Microsoft PowerPoint 2019
Vytvárajte sofistikované a vizuálne atraktívne prezentácie na získanie pozornosti vášho publika s PowerPointom 2019. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prináša vylepšené vizuálne efekty, ako sú prechod Morph, zvýrazňovač textu, možnosti priblíženia. Taktiež vám umožňuje urobiť vaše prezentácie dynamickými s 3D modelmi, odstránením pozadia, exportom do 4K, nahrávaním v Ultra-HD a ďalšími funkciami.

Microsoft OneNote 2019
Váš osobný digitálny poznámkový blok, OneNote, vám umožňuje písať, zapisovať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa so všetkými vašimi zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek. Aktualizovaná verzia pre rok 2019 nie je k dispozícii, ale OneNote 2016 je k dispozícii pre Office 2019.
 

Funkcie

  • Vytvárajte s ľahkosťou. Produkujte výkonné prezentácie, datové modely a správy s nástrojmi a novými typmi grafov a vylepšeným kreslením v celom balíku aplikácií.
  • Zjednodušte si prácu. Spravujte svoj čas a kontakty jednoduchšie s vylepšenými funkciami v balíku Office.
  • Jednoduchá spolupráca. Vytvárajte, zdieľajte a spoluvytvárajte dokumenty v aplikáciách Word, PowerPoint a OneNote pre rýchlejšiu produktivitu ako kedykoľvek predtým s rôznymi vestavěnými nástrojmi pre spoluprácu.
  • Pridajte vizuálny dojem. Vytvárajte atraktívnejšie dokumenty, prezentácie a tabuľky s vylepšenou integráciou s formátom SVG.
  • Prekonajte jazykovú prekážku. Využívajte Microsoft Translator na rýchle prekladanie slov, fráz a ďalšieho textu do inej jazykovej verzie.
  • Vylepšená dostupnosť. Využite aktualizovaný Kontrolór dostupnosti a spravte svoje dokumenty prístupnejšími a zodpovedajícimi medzinárodným normám. Okrem toho môžete použiť zvukové efekty pre zvukové vodítka, ktoré vám pomáhajú pri práci.
Office 2019
Home & Student
Office 2019
Home and Business
Office 2019
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Windows 10, Windows 11
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote