Office 2019 Home and Business (Pro Plus)

Kód: 141/TEL 141/LIN 141/UCE Zvoľte variant
Prenosná Pre Windows Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€11,99 €16,99 €29,99 od €11,99 €9,99 bez DPH €14,16 bez DPH €24,99 bez DPH od €9,99 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Tento produkt je momentálne nedostupný, namiesto toho Vám po objednaní zašleme vyššiu verziu tzv. Office 2019 Professional Plus.

Porovnanie licencií Telefonická aktivácia Link na stiahnutie Online aktivácia Účet Microsoft
Dĺžka aktivácie do 10 minút do 2 minút do 1 minúty do 1 minúty
Prenositeľnosť
Jednorazová licencia
Viazanosť na účet Microsoft

 

Popis a Aplikácia

Dokončite všetko s Office 2019 Home and Business. Posuňte svoju produktivitu na ďalšiu úroveň s najnovšou verziou klasických aplikácií Office a e-mailu. Office 2019 prichádza s novými nástrojmi na kreslenie, typmi údajov, funkciami, nástrojmi na preklad a úpravou, pohyblivými grafikami a ďalšími inovatívnymi spôsobmi práce efektívne!

Microsoft Office 2019 je nástupcom Microsoft Office 2016. Microsoft Office 2019 je k dispozícii vo verziách 32-bitových a 64-bitových a je kompatibilný len s najnovšou verziou systému Windows - Windows 10/Windows 10S. Office 2019, podobne ako jeho predchodcovia, je dostupný v rôznych balíčkoch, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám. Či už potrebujete Office na osobné alebo profesionálne účely, Microsoft má ten správny balíček pre vás.

 

Microsoft Outlook 2019
Odošlite, prijímajte a spravujte svoju e-mailovú komunikáciu efektívnejšie s Outlookom 2019. Outlook vám umožňuje prístup k všetkým uloženým kontaktom a e-mailovým adresám, čo vám poskytuje možnosť udržiavať informácie o partneroch a zákazníkoch aktuálne. Okrem toho vám vylepšená aplikácia ponúka viac možností s aktualizovanými kontaktnými kartami, @zmienkami, orientovanou doručenou poštu, kartami balíčkov a ďalšími funkciami. Na minimalizáciu vašej pracovnej záťaže môžete naplánovať schôdzky v rôznych časových pásmach, počúvať e-maily, automaticky sťahovať prílohy z cloudu a nastavovať pripomienky tak, aby sa objavovali na obrazovkách, na ktorých pracujete.

Microsoft Word 2019
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v Word 2019. S novými nástrojmi na prekladanie, jednoduchším čítaním a prirodzenejším písaním môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Nová integrácia SVG, podpora syntaxe LaTeX, Microsoft Translator a Learning Tools zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie navigovať vďaka knižnému prehliadaniu a pohľadu zo strany na stranu.

Microsoft Excel 2019
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zapájajte sa do výkonnejšej analýzy dát s Excelom 2019. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníckych a produktových databáz. Okrem iného vám nové impozantné funkcie a nástroje, ako sú vzorce, 2D mapy a kuželové grafy, vylepšené vizuály, publikovanie do Power BI, nové témy, presné výberové možnosti a ďalšie, poskytujú nové metódy na atraktívne zobrazovanie dát. Okrem toho vám vylepšené vizuály, inkrementálne vylepšenia, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie dostupnosti umožnia šetriť čas a zároveň si užívať známy pracovný postup.
 
Microsoft PowerPoint 2019
Vytvárajte sofistikované a vizuálne atraktívne prezentácie na získanie pozornosti vášho publika s PowerPointom 2019. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prináša vylepšené vizuálne efekty, ako sú prechod Morph, zvýrazňovač textu, možnosti priblíženia. Taktiež vám umožňuje urobiť vaše prezentácie dynamickými s 3D modelmi, odstránením pozadia, exportom do 4K, nahrávaním v Ultra-HD a ďalšími funkciami.

Microsoft OneNote 2019
Váš osobný digitálny poznámkový blok, OneNote, vám umožňuje písať, zapisovať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa so všetkými vašimi zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek. Aktualizovaná verzia pre rok 2019 nie je k dispozícii, ale OneNote 2016 je k dispozícii pre Office 2019.
 

Funkcie

  • Vytvárajte s ľahkosťou. Produkujte výkonné prezentácie, datové modely a správy s nástrojmi a novými typmi grafov a vylepšeným kreslením v celom balíku aplikácií.
  • Zjednodušte si prácu. Spravujte svoj čas a kontakty jednoduchšie s vylepšenými funkciami v balíku Office.
  • Jednoduchá spolupráca. Vytvárajte, zdieľajte a spoluvytvárajte dokumenty v aplikáciách Word, PowerPoint a OneNote pre rýchlejšiu produktivitu ako kedykoľvek predtým s rôznymi vestavěnými nástrojmi pre spoluprácu.
  • Pridajte vizuálny dojem. Vytvárajte atraktívnejšie dokumenty, prezentácie a tabuľky s vylepšenou integráciou s formátom SVG.
  • Prekonajte jazykovú prekážku. Využívajte Microsoft Translator na rýchle prekladanie slov, fráz a ďalšieho textu do inej jazykovej verzie.
  • Vylepšená dostupnosť. Využite aktualizovaný Kontrolór dostupnosti a spravte svoje dokumenty prístupnejšími a zodpovedajícimi medzinárodným normám. Okrem toho môžete použiť zvukové efekty pre zvukové vodítka, ktoré vám pomáhajú pri práci.
Office 2019
Home & Student
Office 2019
Home and Business
Office 2019
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: Windows 10, Windows 11
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote