Office 2019 Home and Student

Kód: 144/TEL 144/LIN 144/UCE Zvoľte variant
Prenosná Pre Windows Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€14,99 €34,99 €59,99 od €14,99 €12,49 bez DPH €29,16 bez DPH €49,99 bez DPH od €12,49 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Porovnanie licencií Telefonická aktivácia Link na stiahnutie Online aktivácia Účet Microsoft
Dĺžka aktivácie do 10 minút do 2 minút do 1 minúty do 1 minúty
Prenositeľnosť
Jednorazová licencia
Viazanosť na účet Microsoft

 

Popis a Aplikácia

Urobte všetko s Office 2019 Home and Student. Zvýšte svoju produktivitu na novú úroveň s najnovšou verziou klasických aplikácií balíka Office. Office 2019 prináša nové nástroje na kreslenie, dátové typy, funkcie, preklady a nástroje na úpravu, pohyblivé grafiky a ďalšie inovatívne spôsoby práce efektívne!

Microsoft Office 2019 je nástupcom Microsoft Office 2016. Microsoft Office 2019 je k dispozícii vo verzii 32-bitov a 64-bitov a je kompatibilný len s najnovšou verziou operačného systému Windows - Windows 10. Office 2019, podobne ako jeho predchodcovia, je k dispozícii v rôznych balíkoch, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám. Či už chcete Office na osobné alebo profesionálne použitie, Microsoft má pre vás ten správny balík.

 

Microsoft Word 2019
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v Word 2019. S novými nástrojmi na prekladanie, jednoduchším čítaním a prirodzenejším písaním môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Nová integrácia SVG, podpora syntaxe LaTeX, Microsoft Translator a Learning Tools zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie navigovať vďaka knižnému prehliadaniu a pohľadu zo strany na stranu.

Microsoft Excel 2019
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zapájajte sa do výkonnejšej analýzy dát s Excelom 2019. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníckych a produktových databáz. Okrem iného vám nové impozantné funkcie a nástroje, ako sú vzorce, 2D mapy a kuželové grafy, vylepšené vizuály, publikovanie do Power BI, nové témy, presné výberové možnosti a ďalšie, poskytujú nové metódy na atraktívne zobrazovanie dát. Okrem toho vám vylepšené vizuály, inkrementálne vylepšenia, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie dostupnosti umožnia šetriť čas a zároveň si užívať známy pracovný postup.
 
Microsoft PowerPoint 2019
Vytvárajte sofistikované a vizuálne atraktívne prezentácie na získanie pozornosti vášho publika s PowerPointom 2019. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prináša vylepšené vizuálne efekty, ako sú prechod Morph, zvýrazňovač textu, možnosti priblíženia. Taktiež vám umožňuje urobiť vaše prezentácie dynamickými s 3D modelmi, odstránením pozadia, exportom do 4K, nahrávaním v Ultra-HD a ďalšími funkciami.

Microsoft OneNote 2019
Váš osobný digitálny poznámkový blok, OneNote, vám umožňuje písať, zapisovať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa so všetkými vašimi zariadeniami, čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek. Aktualizovaná verzia pre rok 2019 nie je k dispozícii, ale OneNote 2016 je k dispozícii pre Office 2019.
 

Funkcie

  • Vytvárajte s ľahkosťou. Produkujte výkonné prezentácie, datové modely a správy s nástrojmi a novými typmi grafov a vylepšeným kreslením v celom balíku aplikácií.
  • Zjednodušte si prácu. Spravujte svoj čas a kontakty jednoduchšie s vylepšenými funkciami v balíku Office.
  • Jednoduchá spolupráca. Vytvárajte, zdieľajte a spoluvytvárajte dokumenty v aplikáciách Word, PowerPoint a OneNote pre rýchlejšiu produktivitu ako kedykoľvek predtým s rôznymi vestavěnými nástrojmi pre spoluprácu.
  • Pridajte vizuálny dojem. Vytvárajte atraktívnejšie dokumenty, prezentácie a tabuľky s vylepšenou integráciou s formátom SVG.
  • Prekonajte jazykovú prekážku. Využívajte Microsoft Translator na rýchle prekladanie slov, fráz a ďalšieho textu do inej jazykovej verzie.
  • Vylepšená dostupnosť. Využite aktualizovaný Kontrolór dostupnosti a spravte svoje dokumenty prístupnejšími a zodpovedajícimi medzinárodným normám. Okrem toho môžete použiť zvukové efekty pre zvukové vodítka, ktoré vám pomáhajú pri práci.
Office 2019
Home & Student
Office 2019
Home and Business
Office 2019
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Záruka: 24 mesiacov
Platnosť licencie: Doživotná
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Nie
Operačný systém: Windows 10, Windows 11
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Word, Excel, PowerPoint and OneNote