Office 2021 Home and Student

Kód: 95
Prenosná Pre Windows Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€109,99 €91,66 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Aplikácia

Získajte všetky nevyhnutné produktivné aplikácie s Office 2021 Home and Student a dosiahnite všetky svoje ciele! Táto jednorazová kúpa vám umožní využiť najnovšie vylepšenia v klasických aplikáciách Word, PowerPoint, Excel a ďalších pre Windows 11 alebo Windows 10 a používať ich na svojom počítači doma alebo v škole.

Uspokojte všetky svoje potreby v oblasti spracovania textu s Word, analyzujte údaje rýchlo a efektívne s Excel, ohromte perfektnou prezentáciou PowerPoint, udržujte prehľad o všetkých svojich poznámkach s OneNote a zostávajte v kontakte s Teams. Office 2021 Home and Student vám poskytuje všetky dôležité nástroje na vykonanie práce.

 

Microsoft Outlook 2021
Outlook 2021 vám poskytuje viac nástrojov, ako je vyhľadávanie na vrchu a prekladač, aby ste lepšie spravovali svoj doručený poštový priečinok. Silný prekladač vám umožňuje prekladať správy do viac ako 70 jazykov na cestách, pričom Outlook nemusíte opúšťať s novou funkciou prekladu. Microsoft neustále pridáva viac bohatých médií do kolekcie obsahu kreatívnych prémiových obsahov Office, takže sledujte nové mediálne zásoby, aby ste sa lepšie vyjadrili. Udržujte svoj doručený poštový priečinok organizovaný pomocou Focused Inbox od Outlook, spravujte svoj kalendár a zdieľajte súbory s ľahkosťou.

Microsoft Word 2021
Office 2021 vám umožňuje spolupracovať na dokumentoch v reálnom čase a upozorní vás, keď súbory sú aktualizované. Tiež budete schopní vidieť, kto pracuje na dokumente, ktorý ste otvorili, a kde v dokumente práve sú. Prístupnosť textu sa zlepšuje pomocou funkcie Line Focus; umožňuje vám prechádzať dokumentmi riadok po riadku bez rušení. Významnou novou funkciou je podpora formátu OpenDocument (ODF) 1.3.

Microsoft Excel 2021
Klasický tabuľkový program vás vybaví silnými nástrojmi pre vizualizáciu a analýzu údajov. Využite nový XLOOKUP v Excel 2021 na vyhľadávanie v tabuľkách a rozsahoch riadok po riadku a urýchlite výpočty s 6 novými vzorcami. Teraz môžete vytvárať prispôsobené zobrazenia bez toho, aby to ovplyvňovalo to, ako iní vidia dokument, a mať všetky vaše najdôležitejšie nástroje usporiadané v rámci pásu prístupnosti.
 
Microsoft PowerPoint 2021
S množstvom nových funkcií a vylepšení starých, je PowerPoint 2021 lepší ako kedykoľvek predtým. Teraz podporuje nahrávanie videa prezentéra, nahrávanie rukou a nahrávanie ukazovateľa laserového zväzku. Užívajte si viac ovládacích prvkov pre svoje animácie a pridajte rukou kreslený vzhľad s obrysovým štýlom Sketched. Práca na prezentácii s inými ešte nikdy nebola jednoduchšia vďaka lepšiemu ovládaniu zážitku z komentovania a množstvu nových funkcií, ktoré vám pomáhajú doručovať lepšie prezentácie rýchlejšie

Microsoft OneNote 2021
Váš osobný digitálny notebook, OneNote, vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvuk alebo videoklipy z webu. OneNote je k dispozícii online a synchronizuje sa s vašimi inými zariadeniami. OneNote 2021 vám umožňuje prechádzať svoje poznámky pomocou Feed a zavádza funkciu spätnej väzby pre jednoduchšiu spoluprácu. Sú k dispozícii aj ďalšie možnosti prispôsobenia rozhrania.
 

Funkcie

 • Spolupracujte na dokumentoch Spolupracujte s členmi tímu na dokumentoch v reálnom čase a dostávajte upozornenia, keď sa urobí nejaká zmena. Pracujte rýchlejšie a zjednodušte svoju komunikáciu s Office 2021.
 • Prekladajte e-maily Využite novú prekladaciu v Outlooku a prekladajte správy z viac ako 70 jazykov bez toho, aby ste opustili Outlook!
 • Nájdite čokoľvek s XLOOKUP Nové funkcie XLOOKUP v Exceli vám umožnia jednoducho a rýchlo prehľadávať svoje tabuľky a rozsahy riadok po riadku.
 • Vylepšený výkon Robte viac rýchlejšie vďaka vylepšenému výkonu, stabiliti a rýchlosti v programoch Word, Excel, PowerPoint a Outlook.
 • Office 2021 teraz podporuje farby Hex Sú preč dni, keď ste museli prevádzať hodnoty farieb Hex do RGB, a teraz môžete nájsť dokonalý odtieň, keď ho potrebujete

 

  Office 2021
  Home & Student
  Office 2021
  Home & Business
  Office 2021
  Professional Plus
  Word
  Excel
  Powerpoint
  Onenote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Teams

   

  Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

  Dodatočné parametre

  Kategória: Microsoft Office
  Typ distribúcie: elektronická
  Typ licencie: Retail
  Záruka: 24 mesiacov
  Platnosť licencie: Doživotná
  Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
  Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
  Faktúra: Áno
  Komerčné/firemné využitie: Nie
  Operačný systém: Windows 10, Windows 11
  Počet zariadení: 1
  Pôvod licencie: druhotná