Windows 10 Pro

Kód: FQC-09131
Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€9,99 €8,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Funkcie

Windows 10 Pro prináša späť okná, ktoré už poznáte, a zahrňuje významné vylepšenia. Windows 10 Professional obsahuje všetky funkcie Windows 10 Home spolu s pohodlnou obchodnou presnosťou pre šifrovanie, vzdialené prihlásenie a vytváranie virtuálnych strojov. Navrhnutý tak, aby vás sprevádzal bezproblémovo medzi zariadeniami so systémom Windows, stáva sa ultimatívnym personalizovaným laptopom alebo stolom na prácu a domov.

Windows 10 je najnovšia verzia populárneho operačného systému od spoločnosti Microsoft. Ako najrýchlejší operačný systém od Microsoftu doteraz, Windows 10 prichádza tiež s aktualizovaným integrovaným bezpečnostným systémom na ochranu vášho systému pred škodlivým softvérom.

 

Microsoft Edge
Microsoft Edge je nový internetový prehliadač, významná aktualizácia dobre známeho prehliadača Internet Explorer. Edge je navrhnutý tak, aby web pracoval spôsobom, ako pracujete vy, umožňuje vám písať alebo písať na väčšine webových stránok a jednoducho zdieľať tieto poznámky s kýmkoľvek chcete. Edge tiež predstavuje nový režim čítania, ktorý vám umožňuje čítať články bez rušení.

Cortana
Cortana, nový osobný digitálny asistent, pracuje s vami po celý deň a sleduje vás na všetkých ostatných zariadeniach so systémom Windows 10, aby vám pomohla vždy a všade, kde ju potrebujete. Cortana sa s časom vyvíja na vášho osobného asistenta tým, že sa dozvedá viac o vás a súčasne vám pomáha. Je špecializovaná na pripomienky, ktoré vám doručuje v správny čas a miesto, aby ste zabudli menej a mohli robiť viac. Spýtajte sa Cortany, aby prehľadala vaše súbory a programy, alebo dokonca aby niečo konkrétne našla v týchto dokumentoch, programoch alebo na webe.
 
Windows Ink.
Windows Ink. Rýchlo zaznamenajte svoje nápady. Pracovný priestor Windows Ink je okamžite prístupný kdekoľvek sa nachádzate, takže nemusíte mať obavy o to, že vám unikne nejaký nápad. Rýchlo získajte prístup k pracovnému priestoru Ink jedným kliknutím digitálneho pera alebo priamo z panela úloh. Dokonca si môžete zobraziť pracovný priestor Ink ešte pred prihlásením sa do systému.

 

Viacúlohovosť
Viacúlohovosť predefinuje spôsob, akým ľudia pracujú na svojom počítači. Táto funkcia robí multitasking na vašom počítači jednoduchším ako kedykoľvek predtým, umožňuje vám zobraziť štyri veci naraz a vytvárať viacero virtuálnych pracovných ploch.

Unified core
Windows 10 Home zároveň predstavuje vrchol cesty k zjednoteniu platformy, pričom Windows teraz beží na jednom, jednotnom jadre. Táto konvergencia umožňuje aplikáciám stať sa univerzálnymi, čo znamená, že budú vyzerať a fungovať rovnako na každom zariadení so systémom Windows, či už používate smartfón, tablet, notebook, stolný počítač alebo dokonca váš Xbox One.

Funkcia Continuum
Funkcia Continuum umožňuje používateľom prepínať medzi režimom laptopa (klávesnica a myš) a režimom tabletu na konvertibilných zariadeniach. Keď chcete používať len dotykovú obrazovku, režim tabletu zmení rozloženie operačného systému tak, aby bolo viac prispôsobené dotyku. Ak pripojíte myš a klávesnicu, alebo otočíte váš notebook, Windows prejde do režimu pracovnej plochy. Aplikácie sa opäť zobrazia ako okná pracovnej plochy, ktoré sú ľahšie presúvateľné s myšou.

Podpora pre holografické počítače
Windows je taktiež prvý operačný systém, ktorý podporuje holografické počítače. Spolu s HoloLens (samostatné zariadenie) vám Windows 10 Home poskytuje prístup k úžasným funkciam rozšírenej reality. Vysokorozlíšené hologramy ožijú vo vašom svete, bezproblémovo sa integrujú s vaším fyzickým prostredím. Hologramy zmiešané s reálnym svetom odblokujú úplne inovatívne spôsoby tvorby, komunikácie, práce a hry.

Office
Funkcie multitaskingu systému Windows 10 sa perfektne dopĺňajú s balíkom Office. Rozmestnite obrazovku podľa svojich predstáv, ľahko spravujte viacero aplikácií a dokumentov balíka Office na jednej obrazovke a bez námahy prepnite až štyri z nich, aby ste optimalizovali svoj pracovný priestor. Môžete tiež posunúť spoločný okraj ukotvených aplikácií, kamkoľvek chcete, jednoducho zmenšujúc obidve aplikácie jedným pohybom.

Hranie hier
Hrajte hry z konzoly Xbox v natívnom 4K s rozlíšením štyrikrát vyšším ako Full HD 1080p priamo na svojom počítači so systémom Windows 10. Streamujte svoje hranie a zdieľajte klipy z vašich najepickejších herných okamihov s integrovanou funkciou Game Bar. Windows 10 optimalizuje váš počítač pomocou režimu hry (Game Mode), ktorý venuje viac systémových prostriedkov hrám počas ich spúšťania.

Windows 10 Pro - Ideálny pre podnikanie

Ochrana pred hrozbami
Windows 10 Pro obsahuje aj antivírusový program Windows Defender Antivirus, ktorý využíva silu cloudu, širokú optiku, strojové učenie a analýzu správania na ochranu vašich zariadení pred novými a sofistikovanými hrozbami. Okrem toho automatické aktualizácie zabezpečujú, že máte úplnú a trvalú ochranu pred aktuálnymi a budúcimi hrozbami.

Azure Active Directory
Windows 10 Pro vám poskytuje schopnosť pripojiť sa k akýmkoľvek podnikateľským alebo školským doménam, získať prístup k sieťovým súborom, serverom, tlačiarňam a ďalším prostredníctvom Azure Active Directory.

Najvyššia bezpečnosť
Uchovajte svoje súbory v bezpečí s BitLockerom - pokročilým bezpečnostným programom, ktorý pomáha chrániť vaše údaje prostredníctvom vylepšeného šifrovania a správy zabezpečenia. Získajte rovnakú úroveň bezpečnosti na prenosných zariadeniach s BitLockerom to Go. Ak je vaše zariadenie stratené alebo ukradnuté, BitLocker a BitLocker to Go všetko zablokujú, aby sa k vášmu systému alebo údajom nemohol nikto iný dostať.

Prístup kdekoľvek, kedykoľvek
Verzia Windows 10 Pro je navrhnutá tak, aby vám umožňovala pracovať čo najefektívnejšie kedykoľvek a odkiaľkoľvek, umožňujúc vám prihlásiť sa na svoj laptop alebo stolný počítač na cestách prostredníctvom vzdialeného prihlásenia. Taktiež môžete vytvárať virtuálny stroj cez Hyper-V, čo vám umožňuje spúšťať viac operačných systémov súčasne. Vaše kancelárske súbory ako Excel, Word a PowerPoint sa automaticky ukladajú do cloudu, ktorý funguje ako virtuálny online disk, takže môžete dokumenty zdieľať a pracovať na nich v reálnom čase.

  

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Operačné systémy
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Záruka: 24 mesiacov
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Nie
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná