Windows 11 Home

Kód: 97
Akcia Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€10,99 –9 %
1356 win11 home
€10,99 –9 % €9,99 €8,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Funkcie

Zmeňte, ako pracujete, a dosiahnite viac, rýchlejšie s Windows 11 Home. Oboznámte sa s pôvodným, ale novým operačným systémom, ktorý dostal vizuálny facelift s moderným a elegantným dizajnom, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k podstatným veciam. Udržujte svoje okná usporiadané do mriežok pomocou Snap Layouts, vytvárajte prispôsobené pracovné plochy pre rôzne spôsoby využívania vášho zariadenia s vylepšenými Desktops a majte svoje obľúbené widgety po ruke v lište úloh.

Windows 11 Home je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť, aby ste boli chránení pred modernými kybernetickými hrozbami. Od čipu po cloud sa certifikované zariadenia dokážu postaviť na výzvy pokročilých kybernetických útokov dnešnej doby vďaka novým prísne stanoveným hardvérovým požiadavkám, overeným šifrovaciam a najlepšej ochrane pred malvérom od spoločnosti Microsoft.

 

Obnovené rozhranie
Moderné a čisté, nový dizajn Windows 11 má za cieľ inšpirovať vás a robiť používanie platformy príjemným. Optimalizovaný a modernizovaný, nový vzhľad operačného systému vám umožňuje mať kontrolu a rýchlo a jednoducho pristupovať k aplikáciám, ktoré najviac používate. Užívajte si intuitívnejší a krásny pracovný postup s Windows 11.

Integrované Android aplikácie
Budete schopní pristupovať k Android aplikáciám prostredníctvom Amazon Store priamo z aktualizovaného a dôveryhodného obchodu Microsoft Store. Zatiaľ čo predchádzajúce verzie operačného systému tiež mali rôzne triky na používanie Android aplikácií na stolnom počítači, v systéme Windows 11 to bude natívne, čo umožní lepšiu užívateľskú skúsenosť. Funkcia vyhľadávania bude tiež nadštandardná oproti predchádzajúcim verziám, takže môžete svoje obľúbené aplikácie, hry, šou a filmy nájsť rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Zostaňte v kontakte s ľuďmi, na ktorých vám záleží
Microsoft Teams je lepší ako kedykoľvek predtým s Windows 11! Spustite stretnutie takmer okamžite, prístupom k Teams priamo z teraz vycentrovanej lišty úloh. Kontaktujte tých, ktorí sú pre vás dôležití, kedykoľvek vás to napadne, a rýchlo im pošlite správu prostredníctvom chatu. Nový, ľahký zážitok s Teams vo Windows 11 bude k dispozícii každému používateľovi s osobným účtom Microsoft.

Lepšia podpora virtuálnych ploch
Vytvárajte rôzne pracovné plochy pre prácu, osobné použitie, školu, hranie hier a ďalšie a plynulo medzi nimi prepínajte. Prispôsobte si jednotlivé pracovné plochy svojim jedinečným potrebám a udržujte svoje aktivity pekne oddelené. Organizujte svoje obľúbené aplikácie a otvorené okná pomocou rozloženia Snap a skupín Snap v štýle podobnom rozdeleným obrazovkám, ale viac prispôsobiteľným a flexibilným. To je obzvlášť užitočné pri multitaskingu, pretože môžete jednoducho oddeliť otvorené okná pre jedno projektu od tých pre iný a ľahko medzi nimi prepínať. Windows 11 vám tiež umožňuje pripájať a odpojať sa od monitora bez toho, aby ste stratili polohu vašich okien. Multitasking nikdy nebol jednoduchší.

Najlepšie Windows pre hranie hier
Odomknite plný potenciál hardvéru vášho systému s Windows 11 vďaka technológiám ako DirectX12 Ultimate, Direct Storage a Auto HDR. Získajte prístup k viac ako 100 vysokej kvality PC hier s predplatným na Xbox Game Pass pre PC.

Vaše obľúbené widgety, jedno kliknutie ďaleko
Prispôsobte si svoje obľúbené widgety a prístupujte k nim rýchlo a jednoducho priamo z lišty úloh. Bez ohľadu na to, či chcete byť informovaní o aktuálnych správach, skontrolovať počasie, prezerať fotky alebo niečo iné, všetko to bude len jedno kliknutie ďaleko. Nastavte si widgety podľa svojich preferencií a získajte informácie vtedy, keď ich potrebujete.

Lepšie s Office 2021
Windows 11 je dokonalou kombináciou s balíkom Office 2021. Spolu s výkonnými aktualizáciami pre svoje aplikácie, Office 2021 dostal vizuálny facelift, aby sa hodil k Windows 11. Odomknite plný potenciál klasického produktívneho softvéru a dosiahnite svoje ciele.

  

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Operačné Systémy
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Záruka: 24 mesiacov
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Nie
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Nie
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná