Windows 11 Pro

Kód: FQC-09132
Neprenosná Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€12,99 €10,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Popis a Funkcie

Windows 11 Professional tu je s úplne novým UI a UX, navrhnutým tak, aby vaša skúsenosť s operačným systémom bola čo najhladšia a produktívnejšia. Windows 11 Pro prichádza so všetkými funkciami a vylepšeniami, ktoré má Windows 11 Home, ako napríklad Windows Hello, Secure Boot, Windows Security, šifrovanie zariadenia a ďalšie.

Navyše k tomu môžu byť používatelia Windows 11 Pro istí, že ich údaje budú chránené v prípade krádeže, straty alebo nevhodne odstavených zariadení vďaka nástroju na šifrovanie BitLocker. Windows Information Protection (WIP) chráni pred neúmyselným únikom dát na zariadeniach vlastnených podnikom a na osobných zariadeniach zamestnancov, ktoré používajú na prácu. Windows 11 Pro tiež podporuje lokálne účty bez potreby ich prepojenia s Microsoft účtom.

 

Obnovené rozhranie
Moderné a čisté, nový dizajn Windows 11 má za cieľ inšpirovať vás a robiť používanie platformy príjemným. Optimalizovaný a modernizovaný, nový vzhľad operačného systému vám umožňuje mať kontrolu a rýchlo a jednoducho pristupovať k aplikáciám, ktoré najviac používate. Užívajte si intuitívnejší a krásny pracovný postup s Windows 11.

Integrované Android aplikácie
Budete schopní pristupovať k Android aplikáciám prostredníctvom Amazon Store priamo z aktualizovaného a dôveryhodného obchodu Microsoft Store. Zatiaľ čo predchádzajúce verzie operačného systému tiež mali rôzne triky na používanie Android aplikácií na stolnom počítači, v systéme Windows 11 to bude natívne, čo umožní lepšiu užívateľskú skúsenosť. Funkcia vyhľadávania bude tiež nadštandardná oproti predchádzajúcim verziám, takže môžete svoje obľúbené aplikácie, hry, šou a filmy nájsť rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Chránite svoje údaje pomocou BitLockeru
BitLocker je nástroj na plné šifrovanie zariadenia, ktorý môže zašifrovať váš disk a udržať vaše údaje chránené a váš systém uzamknutý v prípade krádeže alebo straty zariadenia. Táto funkcia ochrany údajov je integrovaná do Windows 11 a funguje najlepšie, keď je prevádzkovaná s Trusted Platform Module (TPM) vo verzii 2.0 alebo neskoršej.

Zostaňte v kontakte s ľuďmi, na ktorých vám záleží
Microsoft Teams je lepší ako kedykoľvek predtým s Windows 11! Spustite stretnutie takmer okamžite, prístupom k Teams priamo z teraz vycentrovanej lišty úloh. Kontaktujte tých, ktorí sú pre vás dôležití, kedykoľvek vás to napadne, a rýchlo im pošlite správu prostredníctvom chatu. Nový, ľahký zážitok s Teams vo Windows 11 bude k dispozícii každému používateľovi s osobným účtom Microsoft.

Lepšia podpora virtuálnych ploch
Vytvárajte rôzne pracovné plochy pre prácu, osobné použitie, školu, hranie hier a ďalšie a plynulo medzi nimi prepínajte. Prispôsobte si jednotlivé pracovné plochy svojim jedinečným potrebám a udržujte svoje aktivity pekne oddelené. Organizujte svoje obľúbené aplikácie a otvorené okná pomocou rozloženia Snap a skupín Snap v štýle podobnom rozdeleným obrazovkám, ale viac prispôsobiteľným a flexibilným. To je obzvlášť užitočné pri multitaskingu, pretože môžete jednoducho oddeliť otvorené okná pre jedno projektu od tých pre iný a ľahko medzi nimi prepínať. Windows 11 vám tiež umožňuje pripájať a odpojať sa od monitora bez toho, aby ste stratili polohu vašich okien. Multitasking nikdy nebol jednoduchší.

Najlepšie Windows pre hranie hier
Odomknite plný potenciál hardvéru vášho systému s Windows 11 vďaka technológiám ako DirectX12 Ultimate, Direct Storage a Auto HDR. Získajte prístup k viac ako 100 vysokej kvality PC hier s predplatným na Xbox Game Pass pre PC.

Vaše obľúbené widgety, jedno kliknutie ďaleko
Prispôsobte si svoje obľúbené widgety a prístupujte k nim rýchlo a jednoducho priamo z lišty úloh. Bez ohľadu na to, či chcete byť informovaní o aktuálnych správach, skontrolovať počasie, prezerať fotky alebo niečo iné, všetko to bude len jedno kliknutie ďaleko. Nastavte si widgety podľa svojich preferencií a získajte informácie vtedy, keď ich potrebujete.

Lepšie s Office 2021
Windows 11 je dokonalou kombináciou s balíkom Office 2021. Spolu s výkonnými aktualizáciami pre svoje aplikácie, Office 2021 dostal vizuálny facelift, aby sa hodil k Windows 11. Odomknite plný potenciál klasického produktívneho softvéru a dosiahnite svoje ciele.

  

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Operačné systémy
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Záruka: 24 mesiacov
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Nie
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná