Ako aktivovať a nainštalovať Office 2019-2021 Link na stiahnutie

 

Pred inštaláciou Office na PC sa uistite, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky. Hľadáte cenovo dostupné produktové kľúče Microsoft Office, neváhajte a kliknite sem!

Ak vlastníte predchádzajúce verzie Microsoft Office, je veľmi dôležité, aby ste ich pred inštaláciou Office 365 alebo 2016-2021 odstránili, aby ste predišli chybám v aplikácii. Microsoft Office je navrhnutý tak, že umožňuje existenciu iba jednej inštalácie a jedného licenčného kľúča na jednom zariadení. Ilegálna kópia Office by tiež mala byť dôkladne odstránená, aby sa zabezpečilo, že nová inštalácia sa môže pripojiť k aktivačným serverom Microsoftu pre aktiváciu. Pre PC: Ak chcete odstrániť existujúcu inštaláciu Office pomocou oficiálneho nástroja na odstránenie Office prejdite na návod kliknutím tu.

1. Stiahnite si inštalačný ISO súbor z tejto stránky podľa toho akú verziu Office ste si zakúpili.

2. Po stiahnutí si daní súbor otvorte a nainštalujte.

3. Po dokončení inštalácie otvorte hociktorú aplikáciu z Office napr. Windows alebo Excel daný program vás automaticky vyzve na zadanie licenčného kľúča, ktorý ste si kúpili ak ste si ešte nekúpili daný kľúč môžete tak spraviť kliknutím sem.
4. Následne vás to vyzve na aktiváciu, ak by sa tak nestalo tak kliknite na Konto a aktivovať produkt.

5. Automaticky sa vám otvorí okno kde musíte vybrať spôsob aktivácie. Keďže ide o aktiváciu produktu Link na stiahnutie je potrebné vybrať možnosť "Chcem softvér aktivovať cez Internet (odporúča sa)"
6. Po kliknutí na tlačidlo ďalej by mal byť produkt aktivovaný a môžete ho začať používať.