Microsoft Office Home and Business 2019 MAC

Kód: 125
Prenosná Pre Mac Druhotná licencia
Značka: Microsoft
€20,99 €17,49 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar vo väčšine prípadov doručíme hneď po zaplatení emailom. Aj s návodom na inštaláciu.
Faktúra (SK firma)
Faktúra (SK firma)
Sme slovenská firma. Faktúru a licenciu obrdržíte ku každej správne uhradenej objednávke.
Slovenská verzia
Slovenská verzia
Všetky produkty sú multijazyčné, teda obsahujú aj slovenskú lokalizáciu.
Záruka
Záruka
Záruka je samozrejmosťou. Reklamácie riešime v čo najkratšom čase.

Podrobný popis

Tento produkt je kompatibilný len so zariadeniami MacOS. Verziu pre Windows nájdete tu https://www.softy.sk/tovar/office-2019-professional/.

Popis a Aplikácia

Dokončite všetko s balíkom Office 2019 Home and Business pre Mac a zvýšte svoju produktivitu na ďalšiu úroveň s klasickým zážitkom z aplikácií. Office 2019 prichádza s vylepšenými nástrojmi na kreslenie, novými funkciami v Exceli, prekladovými nástrojmi a ďalšími inovatívnymi spôsobmi práce efektívne!

Microsoft Office 2019 pre Mac je nástupcom verzie Microsoft Office 2016 pre Mac. Podobne ako jeho predchodcovia, existuje v rôznych balíkoch navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rôznych užívateľov. Či už potrebujete Office na osobné alebo profesionálne použitie, Microsoft má pre vás ten správny balík.

 

Microsoft Outlook 2019
Odosielajte, prijímajte a spravujte svoje e-maily efektívnejšie s Outlookom 2019. Outlook vám poskytuje prístup ku všetkým uloženým kontaktom a e-mailovým adresám, umožňujúc vám udržiavať informácie o partneroch a zákazníkoch aktuálne. Okrem toho vám vylepšená aplikácia poskytuje viac možností s @mentions, Focused Inbox, kartami súhrnu cesty a doručenia a ďalšími funkciami. Na minimalizáciu vašej pracovnej záťaže môžete plánovať doručenie e-mailových správ v rôznych časových pásmach, používať šablóny e-mailov a nastaviť potvrdenie o prečítaní a doručení.

Microsoft Word 2019
Vytvárajte, upravujte a spravujte profesionálne textové dokumenty v aplikácii Word 2019. S novými nástrojmi na prekladanie, jednoduchším čítaním a prirodzenejším písaním môžete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať a absorbovať informácie. Režim zamknutia obrazovky, podpora LaTeX syntaxe, Microsoft Translator a vylepšenia v oblasti dostupnosti zvyšujú vašu produktivitu. Dokumenty sú teraz jednoduchšie nájsť a pohodlnejšie prechádzať s funkciou otočenia ako v knihe a zobrazením z boku na bok.

Microsoft Excel 2019
Vytvárajte a spravujte tabuľky a zúčastňujte sa výkonnej analýzy údajov s Excelom 2019. V tejto verzii Excel ponúka tabuľky všetkých druhov od účtovníckych po databázy produktov. Nové pôsobivé funkcie, ako nové funkcie (CONCAT, TEXTJOIN, IFS, SWITCH), 2D mapy a lievikové grafy, vylepšené vizuály, nové témy a ďalšie vám poskytujú zlepšené spôsoby atraktívneho zobrazenia údajov. Okrem toho vylepšenia v oblasti pera, jednoduchšie zdieľanie a lepšie funkcie dostupnosti vám umožňujú šetriť čas pri zachovaní známeho pracovného postupu.
 
Microsoft PowerPoint 2019
Vytvárajte sofistikovanejšie a vizuálne atraktívne prezentácie, ktoré pritiahnu pozornosť vášho publika s PowerPointom 2019. Najnovšia verzia dobre známeho nástroja prichádza s vylepšenými vizuálnymi efektmi, ako sú prechody Morph, Text Highlighter a schopnosti Zoom. Taktiež vám umožňuje urobiť vaše prezentácie dynamickými s 3D modelmi, exportom do 4K, prehrávaním postupnosti po kliknutí a ďalšími funkciami.

Microsoft OneNote 2019
Váš digitálny poznámkový blok, OneNote, vám umožňuje písať, písať alebo kresliť poznámky a vkladať obrázky, zvukové alebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje sa s vašimi inými zariadeniami. Čo vám umožňuje pristupovať, aktualizovať alebo vytvárať nové poznámky odkiaľkoľvek ste. Neexistuje aktualizovaná verzia z roku 2019, ale OneNote 2016 je k dispozícii pre Office 2019.
 

Funkcie

  • Vytvárajte s ľahkosťou. Vytvárajte silné prezentácie, dátové modely a správy s lepšími nástrojmi, novými typmi grafov a vylepšeným kreslením v rámci aplikácií.
  • Zjednodušte si prácu. Lepšie spravujte svoj čas a kontakty s vylepšenými funkciami Office.
  • Jednoduchá spolupráca. Vytvárajte, zdieľajte a spoluvytvárajte dokumenty v aplikáciách Word, PowerPoint a OneNote pre rýchlejšiu produktivitu ako kedykoľvek predtým s rôznymi zabudovanými nástrojmi pre spoluprácu.
  • Pridajte vizuálny dojem. Vytvárajte atraktívnejšie dokumenty, prezentácie a pracovné listy s vylepšenou integráciou SVG.
  • Prekážte jazykovú bariéru. Využite Microsoft Translator na rýchle prekladanie slov, fráz a iných textových výberov do iného jazyka.
  • Vylepšená dostupnosť. Využite aktualizovaný Kontrolór dostupnosti a urobte svoje dokumenty prístupnejšími a zodpovedajúcimi medzinárodným štandardom. Okrem toho môžete využívať zvukové efekty pre zvukové signály, ktoré vás budú sprevádzať pri práci.
Office 2019
Home & Student
Office 2019
Home and Business
Office 2019
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office
Typ distribúcie: elektronická
Typ licencie: Retail
Platnosť licencie: Doživotná
Prenositeľnosť licencie: Áno, medzi PC (viazaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 mesiacov
Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)
Faktúra: Áno
Komerčné/firemné využitie: Áno
Operačný systém: 3 najnovšie verzie macOS
Počet zariadení: 1
Pôvod licencie: druhotná
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote